Jeep Jamboree 2020

Veteran car club Třebíč zve majitele vozidel značky Willys a Jeep ve dnech 11.-13.9.2020 opět po pěti letech na Jeep jamboree.
Místo srazu je známé mnohým z vás ze Zlomené poloosy. Rekreační areál Borovinka u Koněšína 49.1847392N, 16.0397269E – odkaz na mapy.cz.

Letošní ročník bude menší, neb stále nevíme, co nám přinese COVID.

Sraz
Jako již při předchozích jamboree vítáme každého s automobilem značek Willys a Jeep do roku výroby 1970 a s Willysem současně vyráběné Fordy GPW. Pozvánka je pro všechny modifikace – vojenské (MA, MB, M38, M606…), civilní (CJ-2A, CJ-3A, CJ-3B…), speciály (odtahový, hasičský…), vždy ale originální, nebo do originálního stavu renovovaná vozidla. Rádi uvidíme licenčně vyráběná vozidla – Hotchkiss, Viasa, Mahindra…
Jamboree NENÍ pro vozidla zlikvidovaná tuningovými úpravami atp.

Program
Jak již bylo napsáno v pozvánce na minulý ročník 2015 – jde především o setkání lidí stejného zájmu, program bude více méně volný, pohodový. V pátek se na Borovince postupně sjedeme, kdo bude mít zájem, může se zajet podívat se do města atp. Večer nám k příjemnému posezení a volné zábavě zahraje kapela.
V sobotu dopoledne se po skupinkách rozjedeme do bližšího i vzdálenějšího okolí Třebíče. Po cestě bude mezipřistání na oběd. Pro zájemce o terén bude připravena terénní vložka v Poušově. V plánu je projížďka třebíčskou židovskou čtvrtí a městem Třebíč, případně je možné domluvit prohlídku zámku v Náměšti nad Oslavou.
Ale i ta „terénní“ bude vyhlídková, pro techniku i obsluhu nenáročná. Po návratu na základnu bychom chtěli provést „jeepařské“ atrakce – vláček, panorama… – podle zájmu a podle toho, jak se kdo bude chtít aktivně zúčastnit. Tímto také vyzýváme všechny, kdo by měli nějaký nápad, ozvěte se nám! Tak jako minule, chtěli bychom provést hromadné focení techniky. Večer opět zahraje kapela.

Ubytování
Na louce, vlastní vleky, stany a spacáky.
Pro zájemce je možnost ubytování v chatkách.
 Rezervace chatek na tel. +420 731 270 000, +420 731 540 600
Po celou dobu konání akce v provozu hospoda, kuchyně i venkovní stánek, všeho bude dostatek. Pokud máte nějaký návrh či připomínku, nebo cokoliv jiného, napište, volejte.

Přihlášky, kontakty:
Přihlašování je spuštěno na stránkách www.jeepjamboree.eu

Technické info k přihláškám:
Tomáš Toufar – 777 561 618
Technické info k vozidlům:
Lukáš Toufar – 774 536 619

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.