Jeep jamboree 2010

Veteran car club Třebíč zve majitele vozidel značky Willys a Jeep ve dnech 10.-12.9.2010 opět po pěti letech na Jeep jamboree do Bažantnice u Třebíče (www.penzionbazantnice.ic.cz, z centra směr Kamenice, 1,5 km za městem, GPS – 49°14’2.803″N, 15°51’17.214″E).

Sraz

Jako již při předchozích jamboree vítáme každého s automobilem značek Willys a Jeep do roku výroby 1970 a s Willysem současně vyráběné Fordy GPW. Pozvánka je pro všechny modifikace – vojenské (MA, MB, M38, M606…), civilní (CJ-2A, CJ-3A, CJ-3B…), speciály (odtahový, hasičský…), vždy ale originální, nebo do originálního stavu renovovaná vozidla. Rádi uvidíme licenčně vyráběná vozidla – Hotchkiss, Viasa, Mahindra…

Jamboree NENÍ pro vozidla zlikvidovaná tuningovými úpravami atp.

Program

Jak již bylo napsáno v pozvánce na minulý ročník 2005 – jde především o setkání lidí stejného zájmu, program bude více méně volný, pohodový. V pátek se na Bažantnici postupně sjedeme, kdo bude mít zájem, může se zajet povozit na terénní trať do Třebíče – Poušova, podívat se do města atp. Večer nám k příjemnému posezení a volné zábavě zahraje kapela. V sobotu dopoledne se po skupinkách rozjedeme do bližšího i vzdálenějšího okolí Třebíče. Po cestě bude mezipřistání na oběd. Trasa v několika verzích dle zájmu účastníků – některá jen po silnici, další i po polních a lesních cestách. Ale i ta “terénní” bude vyhlídková, pro techniku i obsluhu nenáročná. Po návratu na základnu bychom chtěli provést “jeepařské” atrakce – vláček, pila… – podle zájmu a podle toho, jak se kdo bude chtít aktivně zúčastnit. Tímto také vyzýváme všechny, kdo by měli nějaký nápad, ozvěte se nám! Tak jako minule, chtěli bychom provést hromadné focení techniky. Večer opět zahraje kapela.

Ubytování

Na louce, vlastní vleky, stany a spacáky. Pro zájemce je možnost ubytování – objednávat můžete přímo u majitelky penzionu viz www.penzionbazantnice.ic.cz. Po celou dobu konání akce v provozu hospoda, kuchyně i venkovní stánek, všeho bude dostatek. Pokud máte nějaký návrh či připomínku, nebo cokoliv jiného, napište, volejte.

Přihlášky, kontakty

Neformálně můžete potvrdit svou účast na e-mail info@stkvilemovice.cz, SMS na 724 991 931. Poštovní adresa: VCC Třebíč, Polanka 1058, 674 01 Třebíč.

Dotazy: Radek “Dlabáček” Veleba – tel.: 724 991 931. Pozvánka je volně šiřitelná. Dejte vědět kamarádům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.