Doplňující informace ke Zlomené poloose 2011

Přečtěte si pár doplňujících informací…

V sobotu bude již od brzkého rána možnost nasnídat se v hospodě. Budou připravovat míchaná vejce, sekanou, párek, kávu, čaj apod. Také máte možnost použít umývárnu a záchody na tábořišti. Začínáme rozpravou v 8hod., 8.30 bude odstartován první soutěžící. Na start se budou řadit přednostně vozidla do r.v.1965, to znamená regulérní soutěžící. Mladší vozy nebudou odstartovány dříve než v 10.00hod., takže nemusí spěchat a blokovat prostor před startem. V rámci urychlení budeme dle situace mladší vozidla startovat i po menších skupinkách, tak jak nakonec stejně jedou. I majitelé mladších vozidel ale můžou soutěžit a plnit dané úkoly, budou také bodováni a vyhodnoceni v rámci absolutního pořadí, nemůžou však býti ohodnoceni cenou.

Jízda se skládá ze tří soutěžních etap, které se jedou na daný průměr. Jejich celková délka je 41km, převážně po nezpevněných lesních a polních cestách, nějaké to bláto a brůdek, ne však hluboký. Po třetí soutěžní etapě následuje oběd, každý si připravte jídelní misku a lžíci. Zde odevzdáním jízdního výkazu ukončíte vlastní soutěžní jízdu a následují dvě možnosti: kdo toho má již dost, může odjet podle vyfasovaného plánku do Jedova, kdo se chce ještě povozit, může absolvovat čtvrtou 20km etapu, nesoutěžní, vlastivědnou.

Návrat pro všechny nejpozději do 17hod, v Jedově bude ukázka zásahu hasičů AČR. Nemusím snad zdůrazňovat, jak se chovat na trati: nikde nevyjíždět mimo cesty, v lese nekouřit, přes obce, chatové oblasti a po cyklostezkách jezdit pomalu a ohleduplně. Také budete míjet hodně zblízka několik mravenišť.

Na tábořišti: areál máme za nemalé peníze pronajatý od DDM Náměšť nad Osl. a také jej po skončení akce budeme předávat. Je tam nějaká nová výsadba, která nesmí utrpět. Nic neřezat, nekopat, pouze s výslovným povolením hlavního pořadatele. To samé se týká ohňů – problém to není, jen je potřeba místo upravit do původního stavu.

Je jasné, že stará auta jsou mastnější, ale pokud někomu teče z auta olej jako z konve, ať ho raději nechá doma. Také prosím zanechte doma centrály – máte sice vychlazené pivo a světlo, ale rušíte ostatní kolem. Taktéž volné pobíhání psů není vítáno.

Teď už dost příkazů a zákazů, těší se na Vás celý pořadatelský kolektiv z obou pořádajících klubů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.