Tombola na ZP

Přátelé a kamarádi,

i letos jsme se rozhodli, že při sobotní Tombole podpoříme dobrou věc a veškeré peníze utržené za Vaše lístky do slosování věnujeme potřebnějším – tentokrát rodině malé Emilly Túroczyové z nedaleké obce (Smrk).

Emily se narodila před rokem do rodiny, kde už na ní s láskou čekaly tři starší sestry (11, 7 a 3 roky). Bohužel hned po jejím narození bylo zřejmé, že není vše v pořádku – měla a stále má zdeformované horní i dolní končetiny. Časem se ukázalo, že je její vývoj zpomalený, dnes je na úrovni 5 měsíčního dítěte. Lékaři ani po roce jednoznačně neznají její diagnózu a tak jí léčí individuálně, s ohledem na její aktuální stav. To obnáší časté návštěvy nemocničních i rehabilitačních zařízení, což je pro její maminku v pozici samoživitelky časově i finančně velmi náročné. Nicméně je na malé Emilly vidět zlepšení a tak se nevzdává a nadále bojuje.

Finanční prostředky vybrané za nákup tombolových lístku by Emillynina maminka použila na nákup vozidla. Vzhledem k tomu, že byla nucená otce svých dcer opustit z velmi závažných důvodů, musí je na veškerá léčení nejmladší dcery brát s sebou a aktuálně je odkázaná na veřejnou dopravu nebo sanitu.

Vítěze cen, které nám laskavě věnovali sponzoři, členové klubu, přátelé, kamarádi i známí, budeme losovat v sobotu večer. Slosovatelné lístky můžete zakoupit nejpozději do sobotního podvečera u pořadatelů akce. Jejich minimální pořizovací cena činí 10,- Kč. Pokud to mamince Emilly situace dovolí, přijede si v sobotu navečer vybranou finanční částku převzít osobně.

Děkujeme, že jste se společně s námi rozhodli pomoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.