Zlomená poloosa 2013 – informace

Vážení a milí přátelé.

Termín soutěže O zlomenou poloosu 2013 je stanoven na 24-26.5.2013

Jaro se nám pomalu blíží, a to znamená, že přípravy na ZLOMENOU POLOOSU 2013 jsou již v plném proudu. Jelikož nám na Vám již známé destinaci s názvem Bažantnice nepodrželi termín, byli jsme nuceni zvolit nové místo, které se Vám, jak doufáme, bude líbit. Jedná se o rekreační středisko Jalovec cca 15km od Třebíče, které se také nachází v malebné přírodě Vysočiny.   Odkaz na mapu zde.

Souřadnice GPS: 49°16’28.782″N, 15°45’10.176″E

Něco málo k letošnímu ročníku O zlomenou poloosu:

Jako obvykle se jedná o soutěž určenou pro vojenská historická terénní vozidla do roku výroby 1965 včetně. Toto omezení je opatřením, které napomáhá celou akci organizačně zvládnout z důvodu vzrůstajícího zájmu o účast na soutěži. Účast mladších vozidel však není vyloučena, zvlášť pokud by se jednalo o speciální vozidlo, ale pouze po předchozí telefonické dohodě s pořadateli soutěže. Bez této předchozí dohody nebudou tato vozidla na trať puštěna stejně jako vozidla ve špatném technickém stavu (např. viditelné úniky oleje, upadávající dveře, apod.) 

 Na co se můžete těšit:

Připravovaná trasa soutěže má asi 60km a vede po okolí města Třebíče, kde nemůže chybět terénní vložka, ve Vám všem již známé lokalitě Poušov. I letošní ročník O zlomenou poloosu se pojede podle  itineráře a celá trať bude rozdělena na několik etap. V průběhu trasy Vás budou čekat originální soutěže a v cíli pak možná 1 cena, tj. ZLOMENÁ POLOOSA.

TELEFONÍ KONTAKT PRO BLIŽŠÍ INFO A DOMLUVU:

Prezident VCC Třebíč, RICHARD  KUKLA +420 721 675 394, richardkukla@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.